Simpler


#Ветерано Кава від Олександра Рибака, воїна Національної Гвардії. Попрацювавши трохи баріста, Олександр вирішив що прийшов час відкрити власну справу.

Адреса: на Відрадному, Космонавта Комарова 28

Сторінка в соц.мережі: Перейти »
Ми на мапі

#Ветерано Кава Валерія Хартмана. Валерій колишній воїн батальйону Айдар. Після повернення і реабілітації в партнерстві з Леонідом Остальцевим виникла ідея створити міні-кав'ярні. "Кава з міцним характером" девіз всієї сім`ї Ветерано Кава придумано саме Валерієм.

Адреса: Тичини 18а

Сторінка в соц.мережі: Перейти »
Ми на мапі
Адреса: вул. Богговутівська 17/21
Сторінка в соц.мережі: Перейти »
Ми на мапі

#

Олексій "Кельт" з полку Азов. Починав свою боротьбу з самооборони рідного міста. Далі полк Азов, комісували по інвалідності. Коли дізнався що отримає виплату, вирішив розпочинати свою власну справу. Попросив друга допомогти з цим, познайомився з Леонідом Остальцевим і франшизою VeteranoCoffe. Тепер Олексій пропонує найсмачнішу каву в Маріуполі.

Місто: Маріуполь
Адреса: пр-т Миру 71/41 напроти «Nice cafe”

Сторінка в соц.мережі: Перейти »
Ми на мапі

#

Сергій Коц "Паук" Воював у складі 43го добровольчого батальйону, Горлівка, Авдіївка. Війна дала поштовх до відкриття власної справи, а побратими, батьки та друзі підтримали ініціативу. Так з'явилася нова кав'ярня Veterano Coffee на мапі столиці. Завітайте в гості!😉

Місто: Київ
Адреса: вул. Кирилівська 168

Сторінка в соц.мережі: Перейти »
Ми на мапі


#

Поціновувачі кави з міцним характером та українською душею, зустрічайте Veterano coffee в Харкові! Олексій Поляков з початку окупації Криму брав безпосередню участь в забезпеченні безпеки на Азовському морі. Після закінчення контракту вирішив займатись власною справою. Звернувшись до власника бренду «Veterano» Леоніда Остальцева, був направлений на навчання до Володимира Шевченка, співвласника Veterano coffee, що має великий досвід у справі та відкрив вже 8 кав’ярень. Після навчання Олексій відкрив кав’ярню в Харкові та з радістю частує смачнючою кавою, домашньою випічкою, а також запрошує на роботу ветеранів АТО.

Місто: Харків
Адреса: Академіка Павлова, 323 А
Контактні телефони: 066-045-67-55, Алекс

Сторінка в соц.мережі: Перейти »
Ми на мапі


Тепер ви знаєте де можна попити смачної та запашної кави, духмяного чаю і какао зі спогадами дитинства, а ще поїсти морозива та бургерів від наших ветеранів.