ua.pngen.pngru.png

Про нас

Цей проект про те, що надихає. Те, що стимулює рухатись далі. В ньому ми будемо тебе знайомити з бізнесами ветеранів. У них різні напрямки - від маленької сироварні до створення будинків. Надання послуг і ресторанного бізнесу. Написання книжок та багато іншого. Це все про них —  Тих, для кого власне добре ім'я дорожче за вкладені кошти.

 

 

 Днем започаткування проекту Veterano Service ми вважаємо 20 березня 2017 року. Цього дня було опубліковано перший пост на ФБ про наш сайт. Хоча сам сайт був готовий за місяць до публікації. Ідея проекту з’явилася у Микитьон Лариси при перегляді сторінки в фб і постів про відкриття власних справ ветеранів, захотілося зібрати їх всі власні справи в одному місці, щоб цією базою міг користуватися кожен охочий придбати товари виробництва ветеранів чи скористатися послугами колишніх бійців. Ідею в сайт втілила Олександра Лауєрта, яка є переселенкою з окупованих територій. На даний момент команда проекту складається з Микитьон Лариси — керівника проекту, Олександри Лауєрти — дизайнера проекту, Головченко Катерини — керівника творчого проекту VsArt та Даневич Тетяни, яка пише історії наших ветеранів для сайту. Всі члени команди працюють на волонтерських засадах. З моменту опублікування чисельність ветеранських бізнесів зросла з 10 до 230 На сайті учасники з 60 населених пунктів України. Найпопулярнішою ветеранською справою є відкриття кав’ярні. Взагалі ветерани займаються тільки улюбленими справами, а отже їх власні справи є досить різноманітними. За час існування проекту, з різних причин закрилося 12% власних справ ветеранів. Учасниками проекту є не тільки хлопці, колишні бійці, а й дівчата, якими ми пишаємося найбільше. Чимало власних справ ветеранів є сімейними справами, це єднає рідних людей, які були довгий час в розлуці. Отже, власні справи являються ще й допомогою в адаптації тих, хто повернувся з фронту й з різних причин не хоче, або не може повернутися на попереднє місце праці. Творчий проект від Veterano Service під назвою VsArt - це окремий проект, був започаткований в листопаді 2018 року, він полягає в тому, щоб, використовуючи вироби ветеранів на творчих заняттях, донести історію окремого ветерана і його власної справи. На даний момент були проведені заняття під назвою: « Намалюй свою кавову мрію» з Валерієм Хартманом, «Ялинка на фронт» з Павлом Балабухою (Пан Кокос), « Великодня серветка» з Олександром Странніком. 

Якщо Ви ветеран і маєте свій бізнес, то у нас на сайті Ви можете розмістити свою рекламу.

 

Наші номери телефонів:

066-007-13-11

067-357-87-27

Наш e-mail:

veteranoservice@gmail.com

Лариса Микитьон

"Мама" проекту та фонтан ідей, знає історію кожного та з задоволенням їх розказує. Мріє об'єднати всі ветеранські проекти на нашому сайті.

Олександра Лауерта

Кожна картинка, кожна фотографія на нашому сайті та в соц.мережах відчули доторк чарівної феї дизайну-Саші!Без неї його взагалі б не було. Це саме вона першу пілотну платформу написала "на колінках" і переймається за вигляд нашого проекту до тепер.

Тетяна Даневич

Ось саме в ці ручки потрапляють ваші заявки на розміщення на сайті. Саме вона творить разом з вами маленькі їсторії і переймається долею кожного. Наша фея пера-Тетянка.

Катя Головченко

Автор створення проекту VsART, де поєднується творчість та вироби ветеранів.Саме її фантазії ми завдячуємо кожному майстеркласу проведеному з дітками, ветеранами, волонтерами.